Föremål som liknar litografi Torsten Renqvist
4372 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 10 oktober 2022
4320 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 11 januari 2021
2137 Färglitografi
Torsten Renqvist (1924-2007), PT, signerad, 46x56
Såld: 100 kr
Såldes den 14 augusti 2017
9408 Litografi
Såld: 500 kr
Såldes den 31 juli 2017
4171 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 19 oktober 2015
4159 Litografi
Såld: 400 kr
Såldes den 19 oktober 2015
4053 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 16 februari 2015
9291 Litografi
Torsten Renqvist (1924-2007), signerad T. R-51, 28x43
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juni 2012
7025 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 27 februari 2012